آیفون ارزان ۵C با ۵S رونمایی می‌شود

آیفون ۵S و نمونه مقرون به صرفه ۵C در تاریخ ۱۰ سپتامبر رونمایی می‌شود. آیفون جدید در تاریخ ۱۰ سپتامبر با نام آیفون ۵S رونمایی می‌شود که البته این تاریخ فقط در اختیار این محصول نیست و قرار است نمونه‌ای دیگر از محصولات آیفون نیز رونمایی شود.

به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از تسنیم، نمونه ۵S که دقیقا همچون سنت هر ساله آیفون در واقع به روزرسانی محصولات این شرکت است و چندان تعجبی نیست که نسل هفتم از این خانواده در حال ظهور است اما محصول دیگر آیفون ۵C است که نمونه‌ای پلاستیکی هست و از منظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است. انتظار می‌رود که این دو محصول در تاریخ ۲۰ سپتامبر در اختیار بازار فروش قرار داده شود.

براساس سنت همیشگی اپل، احتمال می‌رود که این محصولات نیز در روز جمعه معرفی شوند تا زمان علاقه‌مندان به این برند برای بررسی گوشی‌های جدید در پایان هفته آزاد باشد و بعد از گذشت یک هفته و کمتر از دو هفته، آن‌ها را راهی بازار می‌کند.

هم‌زمان با رونمایی از این محصول جدید سری C آیفون، بسیار گفته شده که ممکن است جلوی تولید و توسعه آیفون‌های قبلی گرفته شود و تمرکز این شرکت بر روی محصولات ارزان آورده شود زیرا مبلغی که اپراتورهای پیشنهاد دهنده این گوشی ارائه می‌دهند در حدود ۹۹ دلار خواهد بود.
گفته می‌شود که سیستم عامل جدید (IOS7) بر روی محصولات سری بعدی این برند نصب خواهد شد.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا