پلی‌استیشن ۴ اواسط نوامبر رونمایی می‌شود

کنسول جدید پلی‌استیشن با نام ۴ در تاریخ ۱۵ نوامبر رونمایی می‌شود.
شرکت سونی روز گذشته در کنفرانس GamesCom عنوان کرد که گیمرها باید تقویم را پیش روی خودشان بگذارند و برای محصول جدید این شرکت که ۱۵ نوامبر رونمایی می‌شود، روزشماری کنند.

به گزارش سرویس سخت افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از تسنیم، سونی می‌خواهد کنسول پلی‌استیشن ۴ را در این تاریخ رونمایی کند. جالب است که برای این محصول که پیش از این اطلاعات دقیقی از آن در دست نبود بالغ بر یک میلیون نفر حول قیمت ۳۹۹ دلار برای آن پیش ثبت‌نام کرده‌اند.

صنعت بازی در فصل تعطیلات از استقبال بسیار خوبی برخوردار بود و بسیاری از گیمرها به استقبال محصولات جدید دو شرکت رقیب سونی و مایکروسافت نشسته بودند و بر این اساس بسیاری برای حمایت از کمپانی مورد نظر خود، پیش درخواست برای نمونه جدیدی از این محصولات را داده‌اند.

این شرکت درصدد است تا محصول جدید خود را در ۳۲ منطقه جغرافیایی مختلف رونمایی کند تا علاوه بر این توزیع منطقه‌ای شده باشد، مانع بحث‌هایی چون تبعیض هم شده باشد.

گفته شده که قیمت کنسول دستی این شرکت تا ۱۹۹ دلار خواهد بود اما هنوز مشخص نیست که مدل‌های وای‌ فای و ۳G نیز همان قیمت‌های ۲۴۹ و ۲۹۹ دلار را دارند یا با تغییراتی روبرو می‌شوند.

قابلیتی که برای این کنسول در نظر گرفته شده امکان اشتراک ویدئو بازی با رقبا است تا نحوه عملکرد و واکنش‌های آن‌ها در حین بازی مشخص شود.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا