تلویزیون ۶۰ اینچی اپل امسال به فروش می‌رسد

این مسئله که اپل می خواهد با ارائه دستگاه تلویزیون خود وارد اتاق نشیمن کاربرانش شود بر کسی پوشیده نیست، به رغم شایعات بسیاری درباره چگونگی و زمان عرضه آن وجود دارد، یک گزارش از ورود این تلویزیون ۶۰ اینچی در سال جاری خبر می دهد.

به گزارش  مهر نیوز، یک تحلیلگر اعلام کرده است که این تلویزیون اواخر سال جاری به قیمت ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار به فروش می رسد.برایان واتیت از تاپکا کپیتال مارکتس اظهار داشت که تلویزیون اپل که از آن با عنوان iTV یاد می شود دارای ابعاد ۶۰ اینچی است اما این احتمال وجود دارد که نسخه های ۵۰ و ۵۵ اینچی آن نیز ارائه شود.

براساس اظهارات این تحلیلگر، اپل یک iRing نیز در کنار این تلویزین عرضه می کند که دور انگشت مخاطب تلویزیون چون یک حلقه قرار می گیرد و به کاربر این امکان را می دهد که صفحه تلویزیون را با آن کنترل کند.

جدا از این موارد، این تلویزیون همراه یک دستگاه ۹٫۷ اینچی به نام مینی iTV است که هم اندازه یک آی پد با اندازه کامل است که این دو می توانند ویدئوها و تصاویر را به صورت وایرلس برای هم ارسال کنند. این طرح شبیه همان شیوه ای است که شرکت های تلویزیونی کابلی و ماهواره ای انجام می دهد.

وایت اظهار داشت که گزارش وی براساس جمع آوری اطلاعاتی است که در دیدار با شرکت های چینی و تایوانی که نمی خواهند نامشان فاش شود به دست آمده است، این شرکت اجزای بخش های اپل را تأمین می کنند.

اپل هرگز درباره محصولات آینده خود پیش از معرفی اظهار نظر نمی کند، اما استیو جابز رئیس فقید اپل به شرح حال نویس خود گفته بود که می خواهد تلویزیون بسازد و راه ارائه نوآوری های آن را نیز در ذهن دارد.

این درحالی است که سال گذشته نیز گزارش های مختلفی مبنی بر احتمال معرفی یک دستگاه تلویزیون اپل در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا