زمان آغاز فروش سامسونگ گلکسی نوت اعلام شد

شرکت سامسونگ اعلام کرد که فروش نسخه جدید گلکسی نوت را از ماه اکتبر آغاز خواهد کرد. سامسونگ که رقابت تنگاتنگی با اپل در بازار تلفن‌های همراه هوشمند دارد عنوان کرده است که در ماه آینده همزمان با فروش گلکسی نوت فروش ساعت هوشمند خود را نیز در آمریکا آغاز خواهد کرد.

به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، به گفته سامسونگ شرکت‌های AT&T، تی موبایل، وریزون وایرلس و یو.اس سلولار از جمله اپراتورهای مهم آمریکا هستند که تلفن همراه هوشمند گلکسی نوت را عرضه خواهند کرد. در همین حال برخی از این اپراتورها از ماه آینده اقدام به فروش ساعت هوشمند سامسونگ نیز خواهند کرد.

سامسونگ همچنین عنوان کرده است که خرده‌فروشان بزرگی همچون بست بای، وال مارت، آمازون و رادیو شارک نیز به فروش گلکسی نوت و ساعت هوشمند سامسونگ اقدام خواهند کرد.

به گزارش آسوشیتد پرس، سامسونگ این محصولات خود را روز چهارشنبه گذشته طی یک کنفرانس رونمایی کرد و گفته می‌شود که ساعت هوشمند این شرکت به کاربران این امکان را می‌دهد تا پیام‌های خود را ببینند و یا با دوستان خود مکالمه کنند.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا