اصول اساسی سیستمهای کنترل

امروزه تکنولوژیها و صنایع، روند رو به رشد و سریعی را در سراسر جهان دنبال می کنند .سیستم های کنترل و ابزار دقیق نیز که در صنایعی همچون هوا و فضا، کشتیرانی، اتومبیل، نفت و گاز و پتروشیمی و غیره کابرد دارند، از این قاعده پیروی کرده، هر روز تغییرات وسیعی در آن صورت می گیرد . به روز بودن با دانش سیستمهای کنترل و ابزاردقیق ، نیاز به آشنایی با این سیستمها و شناخت مفاهیم اولیه ، تئوری و کاربرد آنها در صنعت دارد . در این مجموعه گردآوری شده با عنوان ” اصول اساسی سیستمهای کنترل ۳″ ، سعی گردیده است تا به  طور کلی خواننده ، با توجه به محدودیت زمان و گستردگی مطالب، با تعدادی از روشها و اصول سیستمهای  کنترل و ابزاردقیق که کاربرد بیشتری در صنعت فعلی دارند، آشنا گردد.امید است این مجموعه کوتاه و محدود  که مطمئناً فاقد نقص نمی باشد ، نگرشی بلند به دریای سیستمهای کنترل و ابزاردقیق و تحریکی برای  فراگیری بیشتر و مفیدتر در خواننده محترم ایجاد کند.

متن بالا گزیده ای از مقدمه فایل مورد نظر است که بازهم توسط شرکت محترم ره آوران فنون پتروشیمی تهیه و تنظیم شده است که همانند فایلهای آموزشی قبلی این شرکت فایلی بسیار مفید میباشد.


جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا